Новини
#1
Планова безкоштовна доставка
Розпочинаючи з травня, компанія Дані-Партс, буде здіснювати планову доставку товару по західному регіоні України. Ви можете сконтактувати з Вашим менеджером, для оформлення замовлення та узгодити всі деталі доставки.
Дані-партс - це не лише запчастини без посередників. Це наявінсть на складах, гарантійний супровід, а від тепер, ще й сервіс доставки товару "під двері" безкоштовно!
Доставка здіснюється безкоштовно за мінімального замовлення вартістю 10 000 грн. При замовленні на меншу суму, деталі варто узгодити з менеджером компанії. 
#2
Графік роботи в святкові дні
Компанія Дані-Партс вітає вас Пасхальними святами! Та повідомляємо вам графік наших робочих днів.
  • 05.04.18р. четвер - до 16:00
  • 06.04.18р. п'ятниця - до 16:00
  • 07.04.18р. субота - вихідний
  • 08.04.18р. неділя - вихідний
  • 09.04.18р. понеділок - вихідний
#3
Які запчастини ми називаємо оригінальними і чи завжди вони краще?
На сьогоднішній день існує безліч заводів, які спеціалізуються на виробництві тих чи інших деталей для авто. Ті з них, що здатні випускати деталі і матеріали більш високої якості отримують замовлення від автомобільних компаній. Розглянемо варіант, коли компанія «IVECO» здійснила замовлення компанії MANN + HUMMEL на виготовлення 15 тисяч масляних фільтрів. Для встановлення на автомобілі при цьому буде використано 11 тисяч фільтрів. Ті фільтри, які залишилися, будуть упаковані у фірмові коробки компанії IVECO і доступні для купівля лише в їх салонах і офіційних дилерів. Саме ці запчастини на авторинку і прийнято вважати оригінальними.
У той же час компанія яка виконала замовлення деталей для IVECO, продовжила випуск таких самих фільтрів, але спакувала їх в свої брендові коробки і надала у вільний продаж. Різниці в якості при цьому не змінилась, а ось ціна стала нижче.
Паралельно з цим інші компанії виробники можуть придбати у компанії IVECO документацію і почати виробляти ці ж фільтри, але зі зміною в кращу сторону якості фільтрації. З цього виходить, що деякі аналоги, випущені вже після оригіналів, можуть бути більш високої якості.
Також не слід відкидати варіант, в якому компанії не купуючи ліцензій і документів, починають виробляти такі ж фільтра і комплектуючі до них. Саме вже ці деталі прийнято вважати підробками, і вони можуть бути далеко не кращої якості.
Для уникнення застою оригінальних деталей, раніше було встановлено терміни по вирішенню випуску аналогів на ринок. Але з часом цим правилом почали нехтувати і випускати деталі-аналоги паралельно оригіналам.
Замовити деталі оригінального або аналогового зразка це вже ваш вибір ми ж постараємося підібрати для вас найбільш хороший варіант.
#4
Кілька корисних порад як придбати б / у запчастини
Незважаючи на те, які деталі ви хочете замовити б/у або нові завжди краще працювати з тими хто вже давно на ринку і робота їх гарантована, і якісна. Перед тим як замовити деталі перевірте компанію, у якій ви хочете це зробити.
Обов'язково попросіть постачальника надати вам повну інформацію про машину, з якої вам відправлять необхідну деталь.
Не зайвим буде обговорити гарантії при замовленні деталі і можливість її обміну або повернення, в разі якщо вона несправна або не підійшла.
Не рекомендовано купувати б/у запчастини на неперевірених сайтах або у приватних осіб, які не нададуть вам гарантії якості. Ризикованим варіантом для вас так само буде оплачувати товар перед його відправкою до вас.
Для замовлення деталей для вантажівок або автомобілів в інтернеті ознайомтеся з сайтом, прочитайте відгуки про роботу сайту, обговоріть і проконсультуйтеся з представниками компанії всі нюанси свого замовлення.
По можливості, по своє замовлення на поштове відділення візьміть з собою того, хто буде проводити ремонт або установку і точно знає, як має виглядати деталь щоб в подальшому не виникло проблем.
По можливості купуйте деталі з нехитрими конструкціями, стан яких можна перевірити на око, наприклад: деталі кузова, фари, бачки під рідина і т.д. Цей спосіб дозволить уникнути всіляких неприємностей і обману з боку продавців. При покупці більш складних деталей наприклад: датчики, різноманітні насоси і деталей АКПП або поршневий групи, ви не зможете провести точкову перевірку на справність на місці отримання замовлення, а після установки деталі на автомобіль здійснити повернення або довести що деталь мала якийсь дефект буде дуже складно.
Беручи до уваги вище перераховані факти ви зможете з більшою впевненість зробити замовлення деталей не тільки Б / У, а й нових.
#5
Найпоширеніші помилки при купівлі деталей до вантажівок
Для того, щоб купити запчастини до вантажівок не обов’язково ходити по ринкам, СТО чи іншим точкам продажу деталей. Для цього достатньо включити ноутбук і задати пошук «купити запчастини до вантажівки». Звісно, Ви отримаєте незчисленну кількість посилань на сайти, на яких Ви зможете легко та швидко замовити ті чи інші запчастини для вантажівки. Але чи варто довіряти онлайн-продавцям? Для цього потрібно попередньо почитати відгуки про сайт автовласників. Нажаль, не кожного продавця можна назвати благонадійним, але це не означає, що не можна довіряти нікому.
Всі магазини в Інтернеті, котрі пропонують послуги по замовленню і доставку запчастин до вантажівок можна умовно поділити на два типи. Перші, це фірми, які займаються продажем запчастин тільки під замовлення. Другі, це серйозні юридичні підприємства, котрі мають власні склади з деталями. Крім того, більшість сайтів мають свої форуми для того, щоб власники вантажівок могли б поділитися досвідом придбання запчастин до свого авто.
Для того, щоб замовити деталі в Інтернеті власнику вантажного автомобілю достатньо знати vin-код машини. В каталогах сайтів завжди надаються фотографії деталей або необхідні Вам схеми, через це визначить деталь не складно.
Є ймовірність, що вибрана деталь замовлена помилково і не підходить Вам. В такому випадку продавець має повернути Вам гроші за товар або замінити деталь на іншу. Такі випадки відбуваються не часто, але для перестраховки представники сайту, на якому здійснюється купівля, зобов’язані перевірити інформацію і запевнитись в правильності замовлення.
Для того, щоб купити запчастини за допомогою Інтернету варто звернути увагу на такі особливості, щоб не відбулося помилок:
1. Попросіть менеджера показати Вам документи про реєстрацію фізичної (юридичної) адреси підприємства.
2. Якщо на сайті не були надані фото чи схеми потрібних Вам деталей – вимагайте їх у продавця.
3. Уточнюйте інформацію про можливе повернення товару і гарантію.
4. Узгодьте спосіб оплати. В обов’язковому порядку зберігайте квитанції про оплату.
5. При пошукові потрібної деталі найважливіше користуватися vin-кодом, адже одна й та ж сама модель вантажівки може випускатись декілька разів і мати видозмінені запчастини.
Довіряйте хорошим сайтам, замовляйте запчастини на DANIPARTS.COM.
#6
Чому замовляти запчастини для вантажівок вигідно через інтернет
В сучасному світі тяжко собі уявити роботу без Інтернету. Всесвітня мережа в сучасному мобільному часі значно спростила завдання в пошуку необхідної Вам речі. Власники авто також можуть знайти все, починаючи від ароматизатору для салону авто і закінчуючи кабіною чи, наприклад, двигуном.
Які ж переваги в придбанні автозапчастин в Інтернеті? В першу чергу це зручно. Сидячи вдома, попиваючи каву в зручному кріслі, Ви можете знайти все, що потрібно і замовити деталі. Звісно, в той же час Ви можете почитати відгуки автолюбителів про той чи інший товар. Коли ж Ви здійснюєте купівлю на авто базарі чи на СТО, Вам доводиться покластися лише на думку продавця, який, до слова, максимально зацікавлений не в задоволенні Ваших бажань, а в доході від продажу.
В інтернет-магазинах надзвичайно широкий асортимент запчастин до вантажних автомобілів. Хвилюватися з приводу якості товару не варто. На авто базарі існує боротьба за клієнта, через це сайти турбуючись про своїх клієнтів, роблять все, щоб покупець залишився задоволеним і захотів замовити у них і наступного разу.
Значним показником в інтернет-продажах є те, що ціни відрізняються від ринкових. Іноді різниця між цінами становить від 20 до 50%. Ви можете в реальному часі зрівняти ціни в найближчих відділеннях продажу автозапчастин. Ціни в Мережі значно відрізняються через те, що створення і обслуговування точки продажу в Інтернеті – це процес порівняно швидкий і менш витратний. В ціну, котру Ви бачите в Інтернеті не входить оренда офісних приміщень та складів для зберігання товарів. Відповідно, в ціну автозапчастин, котрі пропонуються на сайтах, власник може зменшити націнку за запчастину.
Пошук і замовлення автозапчастин в Інтернеті відбувається за допомогою vin-коду тієї чи іншої деталі. Це є запорукою того, що Вам буде доставлено саме та деталь, яка Вам необхідна. Сайт DANIPARTS.COM допоможе Вам за декілька хвилин визначиться з вибором і придбати запчастини.
Велика кількість сайтів на даний момент пропонує запчастини-аналоги, але ми радимо Вам замовляти виключно оригінальні деталі.
Здійснити оплату за надані товари можна з допомогою електронних платежів. Також всі сайти працюють з кур’єрськими службами доставки.
Чимала кількість власників авто вже встигли оцінити переваги замовлення деталей для вантажівок з допомогою нашого сайту, спробуйте і Ви, а ми зробимо все, щоб у Вас виникло бажання зробити повторну покупку саме з допомогою сайту DANIPARTS.COM
#7
Запчастини для вантажних автомобілів компанії MERCEDES
Merсedes-Benz є еталоном в сфері виробництва автомобілів. Відповідно, лідерські якості не дозволяють знижувати планку у виготовленні запчастин до всіх своїх моделей. Саме через це вони виготовляють деталі найвищої якості, які відповідають всім міжнародним стандартам.
Прихильники Merсedes-Benz знають, що автовиробник цього виду транспорту завжди був і є на крок попереду. Наприклад, концерн «Merсedes-Benz» був першим, хто виготовив і впровадив встановлення подушки безпеки.
На даний момент Mercedes-Benz має достатньо широкий асортимент вантажних автобусів і автомобілів. Вантажні тягачі представлені такими моделями, як Mercedes Actros 1840, Axor, Atego, Mercedes 1831, 2040.
Запчастини до вантажівок Merсedes головним чином відрізняються витривалістю. Виготовлення деталей виконується індивідуально під кожну модель чи марку вантажного автомобіля. Процес виробництва деталей дуже трудомісткий і складний, але концерн приділяє цьому достатньо уваги, постійно вдосконалюючи і до того ідеальний техпроцес. Підвищені вимоги до себе – запорука успіху і попиту на авторинку.
Таке виробництво дає гарантії безпеки власнику автомобілю. Тому що, згідно статистики, більше половини дорожньо-транспортних пригод стаються через технічні несправності.
Великим плюсом в пошуку запчастин до вантажівок Merсedes є те, що існує електронний каталог всіх деталей. Для цього власнику автомобіля потрібно знати лише артикул запчастини і ввести його в пошукову систему каталогу.
Поняття «універсальна деталь» в категоріях концерну «Merсedes-Benz» немає. Практично кожна деталь має свій визначений термін використання. Через це кожен водій завчасно може спрогнозувати, коли буде необхідність у придбанні тої чи іншої запчастини. Для водіїв вантажних авто – це дуже важлива характеристика по тій причині, що обмежений ресурс часу на доставку деталей.
Для того, щоб уникнути несправностей деталей достатньо притримуватися простих правил:
- систематично проводити сервісну діагностику вантажівки;
- при заміні деталей віддавати перевагу оригінальних запчастинам Mercedes;
- обирати для свого авто високоякісні рідини;
- дбайливо відноситись до вантажного транспорту.
Одним із ідеальних варіантів заміни деталей є заміна на оригінальні запчастини, які виготовлені на заводі-виробнику авто.
#8
Запчастини до вантажівок компанії МАН
Німецька компанія MAN вже тривалий час спеціалізується на виробництві вантажівок і автобусів. З кожним роком зростає популярність цієї марки, відповідно, зростає попит на запчастини.
Запчастини компанії MAN є запорукою якості і безперебійної системи автомобіля. Автопродукція MAN це – надійність, довготривалість і ефективність Вашого залізного друга. В нашій країні автомобілі марки MAN - це лідери на ринку комерційних перевезень. Це підтверджує численна кількість нагород в різних номінаціях, що підкреслює найвищу якість продукції, яка виготовляється на концерні MAN Group. Вантажні авто MAN серії TGL мають таку нагороду як «Вантажний автомобіль року». Однією з головних переваг цього виду транспорту є абсолютна насиченість ринку деталями до різних видів авто, чи то вантажні, автобуси, спецтехніка або інші варіанти автомобілів.
Деталі MAN, які виготовлені в Західній Європі зараз можна з легкістю придбати і бути впевненим у високій якості запчастин по конкурентним цінам. При виборі запчастин необхідно врахувати вузли і агрегати, рік випуску автомобіля, тому що під час вибору запасних деталей в електронних каталогах потрібно керуватися пошуком по vin-коду. При цьому використовується ідентифікаційний номер запчастини.
Одним із істотних плюсів запчастин до авто компанії MAN є ідеальне співвідношення ціни і якості вантажного авто. Але в першу чергу варто відмітити перевагу запчастин MAN в якості деталей, котрі виготовляє концерн. Це можна пояснити не тільки якісними матеріалами, але і сучасними технологіями, в наслідок чого, продукція прослужить дуже довго. До того ж ця продукція відповідає міжнародним технічним стандартам.
Більшість сервісних центрів вважають двигуни вантажівок MAN одними із кращих в світі моторів. А також, вони мають просте і зрозуміле обслуговування всіх навісних агрегатів. Кабіни вантажних автомобілів MAN  вважаються найзручнішими і найтеплішими. Баки в даній компанії виготовлені із алюмінію, а це запорука того, що він не підвладний корозії.
Завдяки тому, що в концерні MAN широко розвинена система логістики, замовлення нових оригінальних деталей не складе труднощів, адже є велика кількість сайтів, на яких можна здійснити замовлення деталей.
#9
Моторна група запчастин PERFEKT KREIS
Будь-якому перевізнику дуже важливо знати, що з його вантажівкою все в порядку. Адже від цього залежить його робота. Тому коли трапляється поломка вибір постачальника деталей стає дуже серйозним питанням. Найкраще звичайно звертатися до поставщика запчастин, який вже перевірений багатьма.
"ДАНІ-ПАРТС" вже не один рік є одним з лідерів постачання запчастин для вантажних автомобілів. За весь час роботи ми довели що нам можна довіряти. Адже ми працюємо тільки з перевіреними виробниками запчастин для вантажних авто.
Цього року ми почали імпортувати нову лінійку моторних запчастин PERFEKTKREIS. Всі вони виготовлені з якісних матеріалів з використанням сучасних технологій, тому користуються великим попитом на ринку професійних запчастин. Ми розуміємо, що ціна важлива для кінцевого клієнта, проте ми розуміємо, що якість все таки повинна залишатись в пріоритеті! Асортимент товарів цієї марки досить великий, при цьому деталі купити можна не тільки в роздріб, а й комплектами, що дозволяє економити. Адже вартість комплекту менше, та й підходячи комплексно до ремонту двигуна, ви гарантуєте надійну роботу серця вашого авто на довгі тисячі кілометрів.
У каталозі запчастин цієї марки є: штовхачі штанги, прокладки ГБЦ, колекторів та інші, сальники колінвалу, клапанів, направляючі клапану, поршневі кільця, вкладиші і багато іншого. Товари цієї марки не поступаються якістю іменитим брендам, адже щоб закріпитись на ринку потрібно просувати товар тільки найкращої якості та за прийнятною ціною!. Тому ви їх можете сміливо купувати і при цьому економити свій час і гроші.
Perfekt Kreis – ідеальне поруч!
#10
Запчастини для вантажівок SCANIA
До купівлі запчастин для вантажівок необхідно завжди ставиться з усією відповідальністю, тому що від якості деталей буде залежати цілісність вантажу, що перевозиться і звичайно ж безпеку водія. Тому дуже важливо купувати запчастини від виробника, а не якісь їхні неякісні підробки.
Scania - це шведська компанія, яка виробляє і продає вантажні автомобілі. Модельний ряд компанії досить широкий і постійно розширюється, завдяки чому придбати вантажівку можливо для різних цілей.
Вантажні автомобілі Scania дуже популярні і користуються великим попитом, їх можна придбати в багатьох країнах світу, кількість яких вже давно перейшла за сотню. Це обумовлено тим, що вантажівки Scania - надійні, і можуть використовуватися в будь-яких умовах. Але, незважаючи на це, навіть вони не застраховані від поломок. І ось в таких випадках може знадобитися нова деталь, щоб повністю ліквідувати несправність.
Звичайно, завдяки масштабності продажів вантажівок придбати запчастини Scania не проблема. Але, на жаль компаній, які продають оригінальні запчастини і не завищують ціни досить мало.
Компанія "ДАНІ-ПАРТС" має великий асортимент запчастин. Ми пропонуємо великий вибір оригінальних запчастин для вантажівок компанії Scania різних випусків за доступними цінами. Серед асортименту ви можете підібрати необхідні деталі для:
- двигуна;
- гідравліки;
- кабіни;
- охолодження;
- електрики.
Купуючи деталі у нас, ми гарантуємо Вам якість та довговічність покупки. Тому що компанія Scania піклується про те щоб її продукція вироблялася за новітніми технологіями з використанням матеріалів найвищої якості, а компанія "ДАНІ-ПАРТС" - є постачальник оригінальних запчастин від виробника.
#11
Вантажівки RENAULT - де взяти запчастини?
Renault спеціалізується на виробництві численних моделей вантажівок (2,8 - 60 тонн). Вони досить відомі на весь світ. Адже уособлюють собою силу та елегантність, і вже не один рік доводять, що варті того щоб стояти поряд з іншими відомими виробниками вантажівок.
Головними перевагами вантажівок є їх висока вантажопідйомність, економічність, маневреність та екологічна безпека. Саме завдяки цим якостям компанія і не втрачає своєї популярності протягом усього періоду її існування.
Як і в усьому світі в Україні вантажівки Renault також користуються великим попитом, і з кожним роком вони тільки зміцнюють свої позиції. Внаслідок цього потреба в якісних запчастинах починає рости в геометричній прогресії. Адже навіть з урахуванням того що всі запчастини вантажівок Renault перед зборкою проходять ретельну перевірку, щоб підтвердити надійність їх роботи і довговічність вони все одно з часом потребують заміни. Адже навіть автомобіль створений з матеріалів вищої якості та за самими передовими технологіями рано чи пізно потребуватиме ремонту.
Звичайно, придбати запчастини для вантажівок можна в багатьох СТО або в сервісних центрах. Ось тільки не всі купують їх саме там, це пояснюється тим, що необхідна деталь не завжди є на складі і досить часто коштує втридорога.
Ще одним місцем, де можливо її придбати є ринок, ось тільки в цьому місці вам ніхто гарантії не дасть, що деталь буде оригінальною і що вона взагалі там буде. Ретельно обміркуйте своє рішення, перш ніж зробити покупку, адже ваша спроба зменшити можливі збитки через простій може коштувати вам набагато дорожче, і в першу чергу загрожувати пошкодженню товарів та безпеці водія.
Тому що б не переживати з приводу пошуку місця продажу якісних та недорогих запчастин купуйте їх в компанії "ДАНІ-ПАРТС", яка як раз і займається постачанням запчастин для автомобілів багатьох відомих виробників вантажівок.
Наш асортимент? досить великий, до того ж склад постійно поповнюється та оновлюється новими запчастинами. Тому в будь-який момент ви можете замовити необхідну вам деталь у нас на сайті, яку ми в найкоротші терміни доставимо до вас. Якість ми гарантуємо, адже співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками запчастин.
Якщо ж знадобитися консультація щодо товарів ви завжди може зв'язатися з нами, зателефонувавши на контактні номери. Адже ми працюємо з метою щоб ви залишилися задоволені як якістю товару, так і обслуговуванням.
Тому купуйте запчастини для вантажівок Renault у нас! Після покупки ви зрозумієте, що зробили правильний вибір.
#12
Perfekt Kreis
20.06.2016 р. Вихідний. Трійця.  
Плануйте замовлення завчасно! 18.06.2016р. - ідеальний час зробити замовлення і отримати товар вчасно!
#13
Презентація функціоналу каталогів Daniparts!

#14
Акція на оптику ТМ "DaniParts"

Неймовірні знижки* на оптику ТМ "DaniParts"

Тільки протягом грудня скористайтесь можливістю купити оптику за привабливими цінами із знижками до 50%*!!!

* Акційна ціна, яка вказана у розсилці діє при разовій покупці від 5 позицій / штук. Роздрібна ціна вказана на сайті www.daniparts.com у розділі акційні товари! Знижена акційна ціна дійсна лише при замовленні через сайт!

Якщо вам не прийшла розсилка на e-mail, і ви бажаєте отримувати акційні пропозиції, зв'яжіться з нашими менеджерами і повідомте їм електронну адресу. Вас обов'язково приєднають до сервісу емейл повідомлень акцій та розпродаж товару ТМ DaniParts! 

#15
Renault vs Mack vs PAI

Рано чи пізно кожен автомобіліст стикається з необхідністю провести капітальний ремонт двигуна. І тут для автолюбителів, Renault зокрема, постає питання: "Який бренд запчастин використовувати для ремонту?"

Серед найбільш популярних варіантів це оригінальні запчастини Renault, Mack, PAI...

Давайте розберемось з плюсами і мінусами використання цих деталей:

- Renault. Серед плюсів - однозначно сама краща якість, проте в рази дорожча вартість ніж у аналогів. Більшість запчастин виготовляється в Франції, де проходять відповідний контроль якості і сертифікацію. В основному всі запчастини на території України можна придбати на протязі 1-2 днів, проте якщо запчастина відсутня в офіційних сервіс центрах Renault, прийдеться почекати 7-21 день.

- Mack. Американська компанія, яка водночас є перевізником і виробником високоякісних вантажних автомобілів і запчастин до них. Одна з не багатьох компаній, яка виробляє абсолютно всі запчастини для своїх автомобілів.  Має велику кількість заводів по всьому світу: Північна і Південна Америка, Європа, Австралія, країни Азії. Не залежно де виготовляються запчастини, якість всюди однакова, так як має єдині стандарти. Компанія Mack, на відмінно від інших виробників запчастин, постачає свої комплектуючі для Renault (зараз Volvo group). Тому використовуючи запчастини Mack, можна бути впевненими в якості продукції. Ціна часто нижча в 2-3 рази ніж Renault. Проте часто по суті це одні і ті ж запчастини тільки без логотипа Renault! Серед мінусів можна віднести невелику розповсюдженість запчастин, що утруднює швидкий ремонт при відсутності на території України!

- PAI Industries. Американський бренд, який випускає альтернативні запчастини для двигунів.  Компанія має великий досвід робити та має як власні виробництва по всьому світу, так постійних партнерів, які на замовлення PAI виготовляють для них компектуючі.  Запчастини які реалізовує компанія, якісна і похибка точності виконання запчастин лежить в межах допустимих, проте дещо уступає брендовим Renault та Mack. Ціна: орієнтовно вартість однакова з Mack, проте коливається як в більшу сторону, так і в меншу (як правило дешевші запчастини, ті які роблять під заказ інші заводи, які часто розміщуються в Китаї та в країнах з дешевим виробництвом). До плюсів можна віднести розповсюдженість на ринку, тому доставити потрібну запчастину буде не складно. Ціна: Вигідніша за Рено, проте в порівнянні з Mack-ом, який виступає в тій же ціновій категорії, уступає дещо в якості, тому ціна тут не виступає однозначним плюсом. Мінуси: багато фальсифікату на ринку.

Також на ринку є багато замінників Mack, PAI ті інших виробників, які менш поширені та ще не завоювали довіру та розповсюдження в Україні. Підробки також відрізняються одна від одної. Є замінники де якість відповідає стандартам Renault, а є відверта халтура. Варто сказати що дорога ціна не завжди гарантує високу якість! Продавці знаючи психологію покупців часто видають підробку за оригінал завищуючи ціну в рази! Тому єдиним авторитетом який говорить про якість повинні бути не упаковка, не логотип, не ціна і навіть не сертифікат (який часто теж підробляється, а перевірити його достовірність зможе не кожен), а саме відповідність запчастин допускам та критеріям встановлені Renault. Тому кваліфікований майстер не поліниться заміряти розміри, вагу та удостовіритися по зовнішньому вигляду, що запчастина буде служити вірою і правдою не один рік і не одну тисячу кілометрів.

На фото один з заводів Mack...

#16
Концепт-трак Renault Radiance

У английского слова radiance есть несколько значений. «Сияние», «блеск», «великолепие»; а еще — «звездная величина». И тягач Renault Radiance, который вы видите на фотографиях, — несомненно, звезда первой величины. Пока это — лишь эффектный концепт-трак. Но кто знает, как сложится его будущее…

Когда непрозрачное кольцо, закрывающее эту машину, поплыло к потолку, журналисты, окружившие стенд, — и я в том числе — ахнули.

От французов такого не ожидал никто! Ведь компания Renault Trucksславится своим консерватизмом: достаточно вспомнить тягач Magnum, которому скоро исполнится 15 лет… Но факт остается фактом: самым ярким «грузовым» экспонатом выставки IAA, которая прошла в Германии (подробно о ней — в этом же выпуске), стал прототип Renault Radiance.

Надо заметить, что это — далеко не первый концепт-трак фирмы. Еще в конце восьмидесятых на свет появился Renault Virages, который позже превратился в серийную модель Magnum.

В 1995 году на Парижском салоне грузовиков дебютировал еще один Virages, на этот раз с приставкой VE20. Среди его «изюминок» — огромная кабина, горизонтально расположенный двигатель и независимая подвеска передних колес. Каково же было мое удивление, когда через несколько лет после громкого дебюта я встретил ту машину на одном из заводов Renault! Она стояла в углу импровизированного музея — запылившаяся, на спущенных шинах.