Хто може стати нашим дилером? Загальні принципи роботи:

Компанія DaniParts відкрита для співпраці з будь-якою фірмою або приватним підприємцем незалежно від форми власності. Головна умова - це бажання працювати на ринку товарів, що реалізуються DaniParts!

Звертайтеся до наших менеджерів з продаж і починайте роботу. Як тільки Ви сформуєте своє перше замовлення і розмістите його, за Вами буде закріплений менеджер з продажу, в обов'язки якого входитиме обслуговування ваших товарних потреб та інформування про нові товари і послуги, що поставляються нашою компанією.

Який мінімальний обсяг замовлення для початку роботи?

Як такої прив'язки до обсягу не існує, так як різні товари мають різну вартість і різні кількісні показники. Тобто для кожного товару поняття «багато» диференційовано, безумовно одне - від місячних обсягів відвантажень і регулярності замовлень залежить розмір знижки.

У зв'язку з вищесказаним DaniParts гнучко підходить до потреб своїх бізнес партнерів і визначає найбільш зручні для них умови роботи.

Кредитна підтримка партнерів:

Ретельно працюючи зі своїм каналом збуту, компанія надає всебічну підтримку бізнесу своїх партнерів, у тому числі й у вигляді товарних кредитів. Товарний кредит може бути отриманий партнером в результаті довгострокової співпраці по одному або більше товарних напрямках. Критерієм надання товарного кредиту є дисциплінованість дилера в оплатах, регулярність замовлень і термін партнерських відносин. Величина товарного кредиту обговорюється в кожному випадку окремо, виходячи з поточних оборотів даного партнера.

Склади і доставка товарів:

Компанія під час роботи зі своїми клієнтами керується правилом зручності для клієнта. Регулярні відвантаження товарів, що поставляються компанією через транспортні компанії України (Нова пошта, Автолюкс, САТ, Ін-тайм, Гюнсел) здійснюються з нашого складу. Вартість доставки оплачує дилер. Можлива наша доставка за умови оптового замовлення (попередньо оговорюється)

Технічна підтримка:

Першочергове сервісне обслуговування, гарантійне обслуговуванняб першочергові консультації та спеціальні ціни. Дилер в свою чергу зобов'язаний вести технічну підтримку на місці з клієнтами та своїми реалізаторами.