Компанія «ДАНІ-ПАРТС» пропонує широкий асортимент  запасних частин до вантажних автомобілів європейських виробників.  Розпочавши свою діяльність у 2003 році, ми стали одними із лідерів постачання запчастин до вантажних автомобілів на українському ринку.

Наша команда здійснює продаж  запчастин до вантажних автомобілів марок DAF, MAN, VOLVO, SCANIA, MERCEDES, RENAULT та IVECO, а саме: деталей  кузова та освітлення, водяних насосів, радіаторів, інтеркулерів, насосів та циліндрів підйому кабіни та деталей  моторної групи. Усі запчастини виготовляються на заводах Європи та Азії.

Ми зібрали команду висококваліфікованих працівників, які прагнуть забезпечити максимально вигідні умови співпраці для Вас. При розширенні асортименту нашої продукції ми завжди враховуємо основні тенденції та попит ринку автозапчастин, щоб запропонувати Вам найактуальніші позиції за доступними цінами. Наші спеціалісти допоможуть підібрати запчастини до Вашого вантажного автомобіля, а також організують своєчасну доставку товару по всій Україні.

Для постійних та оптових покупців пропонуємо гнучку систему знижок.

Долучайтеся до співпраці з компанією «Дані-Партс». Співпраця з нами – це запорука вашого успіху, тому що якість наших запчастин завжди перевищує ціну!